U het fruit... Wij de verpakking!

Ons Team

Commerciële afdeling                          Logistieke afdeling    
Alfred van Drumpt 0344-663 513        alfred@vadrupak.nl        Karina Ritmeijer 0344-663 513 karina@vadrupak.nl
  06-100 50 966     Anouk Kuiper  0344-663 513  anouk@vadrupak.nl 
Dennis van Ooijen  0344-663 513  dennis@vadrupak.nl       
  06-498 68 861     Magazijnmedewerkers   Chauffeurs
      Ruud Broekhuizen Evert Hoeré Erik van Biesbergen
Financiële / Administratieve afdeling      Leon van Biesbergen Marlon Kalz  Rick van Biesbergen 
Berry van Zomeren 0344-663 513  berry@vadrupak.nl        
Wendy Harteman 0344-663 513 wendy@vadrupak.nl   Opzetcentrale Locatie Eck en Wiel  
        Magazijnmedewerkers   
        Pawel Latanik Urszula Czarnialis  
        Tomasz Grabiec     

 


 

 

   Wij leggen ons toe op de inkoop en verkoop van groenten- en fruitverpakkingen.
   Door onze ervaring met en kennis van de AGF-markt kunnen wij u op een bijzonder
   servicegerichte manier voorzien van al het verpakkingsmateriaal dat u nodig heeft. 
   Noem het en we hebben het.
   We fungeren als intermediair tussen de teler die zijn fruit of   
   groenten een bepaalde uitstraling wil geven en de supermarkt die eisen stelt aan de  
   verpakking.
   We leveren snel én doen dat voor de juiste prijs.

 

 

 

 

KLIK HIER!
Speciale ideeën? Laat het ons weten!
Pulp verpakkingen PET/PP verpakkingen Overig Karton verpakkingen EPS Schalen